niedziela, 6 maja 2012

Przejazd 401 przez Toronto

Króciutki film, który przedstawia jedną część moich powrotów do Montrealu. Prawie za każdym razem muszę przebić się przez Toronto i jej piekelną autostradę 401. Tutaj jadę akurat w sobotę po południu (05.05.2012: powrót z nieudanego wyjazdu do Kalifornii) , ale jak widać ruch i tak nie jest mały. Uważne oko stwierdzi jedno małe zwolnienie. Jeszcze zanim zacząłem kręcić materiał na ten film, na samym wlocie do Toronto był wypadek (moment kiedy mówię i zjeżdżam z autostrady). Oczywiście uciekłem i objechałem.
Autostradę 401 w Ontario w Kanadzie śmiało można porównać do A2 w Niemczech. STAU STAU i jeszcze raz STAU nie wiadomo kiedy i dlaczego. Wypadek w piękny słoneczny dzień i temu podobne. Rzeczy, które normalnie nie powinny mieć miejsca. Ale na A2 i na 401 przecież nie może być normalnie. Zresztą, logcznie rzecz biorąc, to natężenie ruchu robi swoje: wiekszy ruch równa się większemu prawdopodobieństwu dziwnych sutyacji. W transporcie to normlana sprawa i każdy kierowca się z tym liczy. Tylko gdy wraca się do domu i ma się we krwi cały kontynent w moim przypadku ciśnienie idzie do góry, nie pomijając już używanie niektórych brzydkich słów. Tak, ja też potrafię sobie zabluźnić :D

10 komentarzy:

 1. Czyli lepiej trzymać się środkowego pasa:P fajnie to wygląda przed komputerem gorzej pewnie za kierownicy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. He,he i znowu wyprzedza Cię w filmowym czasie 2:41 auto,którym obecnie pomykam:)Czyli jeżdżą jeszcze takie staruszki w Kanadzie:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. No niezły bajzel tam jest :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Rafale fajnie zmontowałeś ten film, fajna muza a ruch samochodowy rzeczywiscie duży. Tam trzeba się skupić na pracy aby być czujnym.
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 5. Autostrada 401 jest podobno najruchliwszą autostradą nie tylko w Kanadzie, ale również na całym świecie. Przejeżdża nią do 500 tys. aut dziennie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisałeś, że zamierzasz przybyć do celu w niedzielę, bo wcześniej nie da rady, a na blogu widzę, że jednak udało Ci się zakończyć zlecenie w sobotę. Coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam
  Od jakiegoś czasu czytam Twój blog i filmy ale mam pytanie.
  Czemu masz tak brudną przednią szybę ?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć. To miłej pauzy i byc może jakiejś wygranej w kasynie gdybys tam wszedł.Jak z umiarem to wszystko jest dla ludzi.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szykuje się ciekawy post, plus zdjęcia i (pewnie)film...
  Pozdrawiam i szerokości!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pilnie poszukuje polskiego kierowcy z Toronto, który w e środę od rana mógłby poświęcić trochę czasu ekipie z polskiej telewizji.
  Dajcie znać,: tekst.styl.ja@gmail.com lub skype renlisiecka ( fota w turbanie) wszystko dokałdnie opowiem

  OdpowiedzUsuń