czwartek, 30 grudnia 2010

Wahadło

Chodząc a raczej snując się po naszych ulicach w Polsce, co chwila mijają mnie ciężarówki. Coraz bardziej mnie kusi... Ciekaw co Wy na ten temat myślicie. Cóż to będzie w nowym roku : Europa czy Północna Ameryka ?

Wysłane z iPhone'a

12 komentarzy:

 1. Cóż, dla nas było by ciekawiej gdyby to była Ameryka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wolem Europe,może temu,że długo już po niej nie jeździłem,hehe.Pojeździł po Europe,przecież wiem,że chcesz i cię kusisz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz Rafał podoba Ci się Ameryka i tak z sercem opowiadasz o niej to bardzo jestem ciekaw jak będziesz opowiadał o europie.:D Chętnie bym zobaczył jak podróżujesz szlakami naszego kontynentu. Wyśle że chciałbym Cię zobaczyć w nowej skórze w skórze Trokera europejskiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpisuję się pod twoimi słowami,też bym cię chętnie widziałem w takie skórze,znowu jak rok temu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolego mat,napisz do mnie na gg 11390792,bardzo cię proszę

  OdpowiedzUsuń
 6. No cóż, myślę że ciekawsza jest Ameryka, ale skoro Cię kusi, to czemu by nie pojeździć po Europie ;) skoro nikt na Ciebie nie czeka w Kanadzie (co w tej robocie jest plusem), a pracy obecnie też nie masz i i tak musisz jej szukać, to można sobie i tutaj pojeździć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niektórzy mówią, jak by Rafał po EU nigdy nie jeździł - przecież był już tutaj w 2009 roku ;)
  Ja natomiast chciałbym by dawne czasy wróciły, mój ojciec był 16 lat kierowcą i jako dziecko często jeździłem z nim, tylko że nie po Kanadzie wyłącznie po USA. Od 2 lat już siedzi na stałe w polsce. Ale cóż, wiadomo jak jest, czasy Ameryki dawno się skończyły, ale jeszcze też najgorzej nie jest ;)
  Oglądając m.in twoje filmy mogę tam wrócić, i wewnętrznie się wyciszyć.

  Chicałbym ci jeszcze coś pokazać i mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe :P (ten pan wyżej - twój imiennik - mnie namówił, bym ci to pokazał ;) )

  Oto moje życzenia, skierowane do moich znajomych a także m.in do ciebie. Dlaczego? W podziękowaniu za... z resztą filmik ci wyjaśni ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=t-YPiwYpzhA
  http://vimeo.com/18302525
  hasło: 87635654

  (do vimeo podałem hasło i link jak by na yt został zablokowany dźwięk)

  //mztoja

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolego piękny film,super.Może nie jestem driverem w Ameryce ale również,wszystkiego dobrego w nowym roku...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego dobrego w Nowym roku i udanej zabawy sylwestrowej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. W Europie mieszkam na codzien, wiec dla mnie zdecydowanie ciekawsze bylyby podroze po Ameryce. Ale wybor nalezy do ciebie, moim zdaniem nalezy robic to co sie lubi, wiec gdzie bardziej ci odpowiadalo, tam polecam pozostac.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rafał wiem ze to może dość odważnę ale ja proponuje zatrudnić się w firmie która jezdzi europa zachodnia-> europa wschodnia. Moskwa i te tematy. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń