środa, 7 listopada 2012

Ciąg dalszy nastąpi.

Ciąg dalszy bloga, filmów na Youtube oraz wpisów na Facebooku.

Bez ściemy nie wiem kiedy zacznę znów tworzyć coś nowego. Życie dość często ma to do siebie że za nas ustala priorytety a w chwili obecnej nie w głowie mi kręcenie filmów. Owszem, mógłym dalej pisać moje myśli na blogu ale odbiegały by one od głównej tematyki poruszanej tutaj, czyli transportu ciężarowego. Pewnie zauważyliście że od dwóch tygodni częściej jestem w Montrealu niż w trasie. Oczywiście wszystko jest związane ze zdrowiem mojej Mamy. Nie mogę i nie chcę oddalać się od domu na dłużej niż jedną, góra dwie noce. Mój pracowadca poszedł na dość luźny układ i będę pracował tylko kiedy będę mógł. Bez kitu, tryb życia zszedł na inne tory.

Wrócę do działalności, do której Was przyzwyczaiłem ale nie wiem kiedy. Ten rozdział pokazywania pracy kierowcy w internecie zakończę drugą częścią filmu "Kanada w HD". Wyczerpały mi się materiały a nowych nie będę miał prędko okazji nakręcić. Choć kto wie. Może coś z krótkich wypraw dookoła komina też coś sklecę, nie wiem tylko czy będę do tego miał nastrój i czas.

Na sam koniec, dla zainteresowanych zostałem zaproszony do polskiego radia w Montrealu w przyszłą sobotę, dziesiątego listopada. Dwudziestominutową rozmowę ze mną można będzie posłuchać na żywo między 19:00 a 21:00 (według czasu w Montrealu) na antenie radia etnicznego CFMB 1280 khz AM. Można również posłuchać na żywo w internecie. Oto link do strony głównej radia: http://www.cfmb.ca/default.asp?Key=1&L=2 lub bezpośrednio do odtwarzacza flash na żywo http://www.live365.com/cgi-bin/mini.cgi?station_name=cfmb&site=pro&tm=8682. Nagranie wywiadu będzie również dostępne w archiwum po 10 listopada. Link pojawi się wkrótce na mojej stronie FB lub tutaj.


17 komentarzy:

 1. Rodzina jest ważniejsza niż praca, więc nie przejmuj się nami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rafał życzę zdrowia mamie i jak najszybszego powrotu do normalnej pracy!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowia życze Twojej mamie Rafał :) wiem jak to jest bo moja jest po poważnym zabiegu i też nie w głowie mi pierdoły.

  Pozdrawiam z Wałbrzycha
  MarcinD331 fan z youtube :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę twojej Mamie, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia bo to jest najważniejsze - rodzina! Trzymaj się.

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę twojej Mamie szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymaj się i pamiętaj, że nie my, a Twoja rodzina jest najważniejsza!

  OdpowiedzUsuń
 6. Będziemy czekać Rafale na nowe filmy-Pamiętaj rodzina to największy skarb

  OdpowiedzUsuń
 7. Rafale, przede wszystkim rodzina a szczególnie własna Mama jest najważniejsza. Będziemy czekać na Ciebie w każdym bądź razie.
  Ps. Filmik jest mistrzowski, te ujęcia,muzyka, w szybszym tempie obraz - rewelacja. Uczyć się od Ciebie można.
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 8. Szybkiego powrotu do zdrowia Twojej Mamy. To mój pierwszy wpis na Twoim blogu a śledzę go prawie od początku, dlatego chciałem dodać, że jest po prostu genialny. Pozdrowienia dla Ciebie i Mamy

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego dobrego Rafale i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla mamy. Rodzina przede wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Rafał trzymaj się. Przecież każdy wie, że życie nie kręci się tylko wokół bloga, YT i jazdy. Są czasami rzeczy ważniejsze. Teraz siedź przy mamie i wspieraj ją aby szybko wróciła do zdrowia. My czytelnicy i widzowie zaczekamy bez obaw nie uciekniemy ;)
  Pozdrawiam Rafał i przekaż pozdrowienia dla mamy.

  PS
  Film jak zawsze mega. Ta muzyka, przejścia a przede wszystkim widoki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mamy Ci za złe ze teraz rzadko jesteś- rozumiemy to.
  A film to majstersztyk !!! Świetna muzyka, pomysłowe ujęcia- to na głowie było dla mnie zaskoczeniem a teraz na ciężarowce, przyczepie... Pozdrawiam Filipg88

  OdpowiedzUsuń
 14. Trzymaj się Rafał, zdrowia dla Twojej mamy no i przy okazji dla Ciebie. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 15. Czołem Rafał. Trzymaj się i bądź dobrej myśli :) Zdrowia życzę twojej mamie i przy okazji Tobie :) Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 16. Zdrowia twojej mamie życze

  OdpowiedzUsuń
 17. Cała Polska razem z toba! szybkiego powrotu do zdrowia życzymy twojej mamie!

  OdpowiedzUsuń