czwartek, 29 marca 2012

Dziś kolejny wyjazd.

Tak, Ostatnia podróż, prosto po szybkim skoku do Polski, była wykańczająca. Nie ze względu na ilość kilometrów, którya nie była moim rekordem (9995km w 10 dni z dwoma dniami pauzy) tylko ze względu na to że  w połowie tej podróży złapała mnie grypa. Miałem szczęście w nieszczęściu, że akurat gorączka i ból kości były podczas obowiązkowej pauzy 36h, która przdłużyła sie w eropejską pauzę 45h. Dwa dni przeleżałem nie wychodząc nigdzie z kabiny, pijąc tylko gorący sok z wodą. Jestem przeciwnikiem jakich kolwiek leków ale skusiłem się na jakieś badziewie przeciwko bólu głowy i na wypocenie się dostępne na truck stopie.
W dzień, który już miałem jechać czułem się dość słabo ale gdy wsiadłem za kółko, magicznie poczułem się lepiej i poza suchym gardłem jak na mega kacu i lekkim kaszlem czułem się już w miarę na chodzie.
Powrót do Montrealu bez większych przygód z dostawą w Ottawie. Gdy we wtorek oddawałem kartę drogową, oznajmiono mi kolejny wyjazd, tym razem do British Columbi. Już nie byłem tam z trzy miesiące więc jest dobrze :)

Wyjeżdżam zatem i na sam koniec film, który skleciłem wczoraj, z moich dwóch wyjazdów na Florydę jeszcze przed Polską w lutym. Na pytanie coraz częściej padające: czy zainwestuję w kamerę HD odpowiedź brzmi tak. Już wiem nawet, którą chcę kupić ale po prostu nie mam czasu wybrać się do sklepu i wydać zarobioną kasę. Do tego przy takiej zmienie sprzętu, będę musiał również zaopatrzeć się w lepszy komputer, bo mój sześcio-letni dziadek nadaje się do muzeum i przetwarzanie na nim filmów o jakości HD jest nie do pomyślenia. Więc cierpliwości i narazie proszę zadowolić się jakością zwykłej kamery cyfrowej SONY :D.


10 komentarzy:

 1. Dzięki za kolejny film! Może pokazał byś kiedyś jak wygląda życie na takich truckstopach o których tak często wspominasz. Zawsze mnie to zastanawiało jak tam jest, jakich ludzi można tam spotkać, co można tam zjeść, jakie są warunki sanitarne albo jak wygląda najzwyklejsze tankowanie trucka etc. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że na kolejny nie będziemy tak długo czekać ;p!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny filmik ale własnie po dłuższej przerwie.Pozdrowionka Rafale

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten mostek pod koniec wyglądał na dosyć wąski :). 5/5

  OdpowiedzUsuń
 5. Super filmik, fajne klimaty, a w filmowym czasie 4:06 wyprzedza Cię auto, którym obecnie pomykam :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hooray! Rafał wreszcie kupuje HD. Jak dla mnie to świetna wiadomość! :)

  Zdrówka i szerokości!

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny film jak zawsze świetnie że kupujesz HD szerokości i powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Szacunek ! Lubie gdy ktoś potrafi połączyć swoją pracę z pasją ;).

  Pozdrawiam i czekam na kolejne nagrania

  OdpowiedzUsuń
 9. Nareszcie filmik... oby ich było więcej

  OdpowiedzUsuń
 10. jeden z lepszych nagrań moim zdaniem, dzieki Rafał za film,kilka minut mi upłyneło na prawde miło

  OdpowiedzUsuń