poniedziałek, 27 lutego 2012

Powroty do Montrealu.

Okazało się że zamiast wyjazdu na Florydę firma zmieniła plan. Jadę bliżej i dopiero dziś po południu ale i tak będę musiał 'dymać' bo pierwszy rozładunek jest w Michiganie. Nie wiem dokładnie gdzie ale jest na jutro. Mam minimum 900km jazdy dziś ale po 401 w Ontario mogę jechać z zamkniętymi oczami. Skorzystałem więc z niespodziewanych kilku wolnych godzin i skleciłem w szybkim tempie film.

Tak mniej więcej wygląda każdy mój powrót do Montrealu. Na filmie niestety nie da się ująć zadowolenia, którego doznaję gdy dowożę towar do celu. Robi się człowiekowi jakoś lżej i z fajnym podkładem zasuwam do firmy. Mimo korków i fatalnego stanu dróg w tym mieście, mogę powiedzieć że lubię tutaj wracać, nawet żeby spędzić tę parę godzin wolnego :).


12 komentarzy:

 1. Rafal daj spokoj z Warszawa wracaj do Łęczycy ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny filmik Rafał, właśnie na coś takiego czekałem! Jeśli interesujesz się architekturą i szeroko rozumianą urbanistyką, to polecam forum http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=500 To akurat wątek o Twojej prowincji, ale wątek Polski też b. ciekawy. Dzięki że zawsze przed wyjazdem wrzucasz film, i ja "koń" prawie trzydziestoletni mam frajdę jak mały chłopiec:-) Szerokości i spokojnej roboty życzę, bajo!

   Usuń
 2. Świetny filmik Rafał, właśnie na coś takiego czekałem! Jeśli interesujesz się architekturą i szeroko rozumianą urbanistyką, to polecam forum http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=500 To akurat wątek o Twojej prowincji, ale wątek Polski też b. ciekawy. Dzięki że zawsze przed wyjazdem wrzucasz film, i ja "koń" prawie trzydziestoletni mam frajdę jak mały chłopiec:-) Szerokości i spokojnej roboty życzę, bajo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie filmy lubię najbardziej, jazdę przez różne miasta plus dobry komentarz, Tak trzymaj Rafale. sierak33

  OdpowiedzUsuń
 4. No super filmik właśnie na takie coś czekałem. Pokazanie twojego powrotu do Montrealu z wyprawy :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. No właśnie na takie coś czekałem! Pokazanie twojego powrotu do Montrealu z wyprawy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. A co to się z szybką stało Rafale?
  Filmik fajny, jak wszystkie.
  Szerokości.

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedy planujesz znowu przyjechać do polski?pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny blog, tak trzymaj !
  Może nagrałbyś filmik jak jeździsz samym ciągnikiem / porównanie do załadowanego trucka / zwłaszcza interesuje mnie praca skrzyni biegów.
  Jaki przebieg wytrzymuje truck (jaką ma nominalną żywotność ?)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję, że będzie więcej filmików z przejazdów przez miasta. Amerykańska urbanistyka ma niesamowity klimat (nawet w pochmurny dzień, taki jak teraz w PL). Chętnie bym zobaczył dłuższą relację z trasy na wschodnim wybrzeżu przez stany New York, Pennsylvania, Virginia, N & S Carolina, Florida.

  OdpowiedzUsuń